Százszorszép Óvoda

TÁC

"A nevelés nem más,mint szeretet és példaadás."

(Pestalossi)

A gyermekorvos és a védőnő minden évben egyszer belgyógyászati szűrést végeznek.

Ezen kívül látás, hallás, fogászati szűrés történik.

Logopédus végzi a nagycsoportosok beszédfejlesztését.

Sajátos nevelési igényű, illetve beilleszkedési, tanulási, magatartási zavarokkal küzdő gyermekek fejlesztésében gyógypedagógus végzi a fejlesztő munkát, illetve segíti az óvodapedagógusok fejlesztőmunkáját.

Lehetőség van pszichológus segítségét is kérni.

Mozgás-rendellenességek  (lúdtalp, gerincferdülés, hanyagtartás) korrekciója jelenleg (2014/2015) a szakszolgálati szakemberhiány miatt ellátatlan.

Nehéz helyzetbe jutott családok segítségért családgondozóhoz is fordulhatnak. A családgondozó Pallag Pálma ( Sárviz Szociális Szolgáltató Központ munkatársa) heti egy alkalommal ( csütörtök délutánonként) az Polgármesteri Hivatal Tanácskozótermében elérhető.

• 2015-06-30 18:20:20

Képek feltöltésre kerültek 2014. szeptembertől, 2015. májusig!

A képek esetenként nem  naptári sorrendben vannak, mert felkerültek a telefonnal és fényképezőgéppel készült képek is! A gyerekek tevékenységei, illetve a környezet segít az eligazodásban! Jó fényképnézegetést kívánunk!!!

Szavazás

Tetszik Önnek honlapunk?